KONST / Litografier / Litografi 4515322
nr 451 5322
Litografi
Sign. Gustaf Isander 1925. Söder Mälarstrand, Stockholm 56/182
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 februari 2007
kl 17:26:48
12/2 17:09:44
Signe Persson-Melin (f. 1925)